Przyjazny, nowoczesny i prosty w obsłudze dziennik elektroniczny

O nas

Jesteśmy wydawcą podręczników pod marką Helion Edukacja. Podręczniki te skierowane są do szkół, uczniów i miłośników nauki. Pozwalają uczniom zdobywać wiedzę bez stresu, a nauczycielom ułatwiają przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Swoje książki wydawnictwo kieruje do kadry pedagogicznej oraz do uczniów na wszystkich stopniach kształcenia – od edukacji wczesnoszkolnej po technikum.

Helion Edukacja specjalizuje się w dwóch dziedzinach: matematyce i informatyce. Stworzyło rozpoznawalną serię podręczników, która cieszy się dużą popularnością w polskich szkołach: Matematyka Europejczyka i Informatyka Europejczyka. W ofercie znajdują się także podręczniki do nauki zawodu informatyka, w każdej specjalizacji.

To podręczniki przygotowane przez cenionych ekspertów i pedagogów, dopuszczone przez MEN i spełniające obowiązującą podstawę programową.

Stworzyliśmy dziennik elektroniczny na prośbę znajomych nauczycieli, którzy nie byli zadowoleni z istniejących rozwiązań. Na podstawie ich sugestii stworzyliśmy aplikację, która jest łatwiejsza w obsłudze, a jej używanie zajmuje mniej czasu w porównaniu z każdym innym dziennikiem elektronicznym.

Edukacja wciągnęła nas na dobre, mamy mnóstwo pomysłów na to, jak pomagać nauczycielom w wykorzystaniu komputerów w ich codziennej pracy.

Jesteśmy na bieżąco z technologią. Nad usługą dziennika elektronicznego współpracujemy z nauczycielami i na podstawie uwag nauczycieli wprowadzany nowe funkcje i ułatwienia. Ty też możesz nam zgłosić swoje uwagi i pomysły. Zapraszamy do kontaktu!

Helion Edukacja